Posao

Posaopostanite deo našeg tima

Mi smo porodična kompanija koja se bavi proizvodnjom aluminijumske, PVC i aluminijum/drvo stolarije sa tradicijom poslovanja od 1929. godine. Kao kompanija koja je orijentisana na stalni razvoj i inovatnivnost tražimo perspektivne, stručne i obrazovane kadrove. Ukoliko ste zainteresovani za rad u modernom preduzetničkom okruženju pošaljite prijavu na naše aktuelne konkurse i bazu podataka kandidata putem e-maila konkurs@suncemarinkovic.com:

Montažer u Kragujevcu

Da li želite da se priključite našem uspešnom timu i radite u modernom preduzetničkom okruženju? Ako ste profesionalni, odgovorni i spremni na učenje, javite nam se. Tražimo kandidate za poziciju u Kragujevcu

MONTAŽER STOLARIJE​

za teritoriju Kragujevca

Uslovi:

  • Obrazovanje: III stepen stručne spreme
  • Iskustvo od minimum godinu dana u radu sa stolarijom ili sličnim poslovima
  • Položen vozački ispit B kategorije - aktivan vozač
  • Odgovornost, komunikativnost, preciznost

Opis posla:

  • Isporučuje stolariju na mesto montaže, organizuje i učestvuje u istovaru pozicija i materijala
  • Vrši demontažu stare stolarije i priprema otvore za montažu nove stolarije
  • Vrši kvalitetnu i efikasnu montažu pozicija prema skici i terenskom obrascu, u skladu sa napomenama vezanim za čuvanje, demontažu, odvoženje, dubinu ugradnje i uz minimalne nepredviđene troškove
  • Spaja dve ili više pozicija međusobno, spaja pozicije sa unutrašnjim roletnama
  • Komunicira sa kupcem tokom celog procesa montaže radi definisanja svih potrebnih detalja
  • Po potrebi uzima mere za izradu stolarije na samoj montaži i vrši prepravku pozicija koje su dovezene na montažu
  • Prijavljuje neusaglašenosti skica sa situacijama na terenu, nepredviđene i problematične situacije, nekompletno otpremljene terene, nedostajući materijal kao i povraćaj pozicija sa terena
  • Prima i evidentira reklamacije na terenu i evidentira ih na terenskom obrascu
  • Po potrebi izlazi na teren i rešava reklamacije

Vaše biografije sa prijavom pošaljite elektronskim putem  sa naznakom „Za konkurs: Serviser i montažer" ili na konkurs@suncemarinkovic.com do 25.06.2021.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Kompanija SUNCE Marinković poštuje načela ravnopravnosti i jednakih šansi za sve prilikom zapošljavanja.

Ukoliko želite da se priključite našem uspešnom timu i radite u modernom preduzetničkom okruženje naše porodične kompanije, javite nam se. Kompanija SUNCE Marinković doo iz Kragujevca traži kandidate za poziciju:

Izvršilac u proizvodnji aluminijumske stolarije

Uslovi:

  • odgovornost, preciznost, spremnost za timski rad i želja za učenjem

Opis posla:

  • Izrađuje standardne i nestandardne aluminijumske pozicije
  • Priprema aluminijumske profile za mehaničko spajanje i čisti aluminijumske spojeve
  • Seče na testerama različitih tipova i namene (stacioniranim kružnim i trakastim testerama, cirkularu, ručnim ubodnim testerama... )
  • Spaja pozicije ručno i mašinski na specijalnim penumatskim mašinama za spajanje aluminijumskih ramova
  • Instalira okov na ramovima krila i štikova na specijalnim stolovima za tu namenu

Svoje prijave sa biografijom pošaljite na e-mail konkurs@suncemarinkovic.com do 22.juna 2021. godine.

Ukoliko želite da budete naš diler na teritoriji vaše opštine kompanija za proizvodnju aluminijumske i PVC stolarije “Sunce Marinković doo”  traži:

Samostalnog saradnika za prodaju stolarije​ (Rehau i Etem program)

Uslovi:

  • iskustvo u prodaji aluminijumske i PVC stolarije

Opis posla:

  • Pronalaženje novih kupaca na teritoriji Srbije
  • Održavanje postojeće baze kupaca
  • Uzimanje mera na terenu
  • Slanje zahteva za ponude
  • Ugovaranje poslova na terenu

 Vaše prijave sa biografijom slati elektronski na e-mail adresu:  konkurs@suncemarinkovic.com

Prijavite se na SUNčani list

Najnovije informacije u Vašem inbox-u!