Posao

Posaopostanite deo našeg tima

Mi smo porodična kompanija koja se bavi proizvodnjom aluminijumske, PVC i aluminijum/drvo stolarije sa tradicijom poslovanja od 1929. godine. Kao kompanija koja je orijentisana na stalni razvoj i inovatnivnost tražimo perspektivne, stručne i obrazovane kadrove. Ukoliko ste zainteresovani za rad u modernom preduzetničkom okruženju pošaljite prijavu na naše aktuelne konkurse i bazu podataka kandidata tako što popunite formular za posao:

Formular

Vozač C kategorije

Da li želite da se priključite našem uspešnom timu i radite u modernom preduzetničkom okruženju? Ako ste profesionalni, odgovorni i spremni na učenje, javite nam se. Tražimo kandidate za poziciju u Kragujevcu

Vozač C kategorije​

Uslovi:

  • Obrazovanje: III stepen stručne spreme
  • Dodatna znanja: vozačka dozvola C kategorije
  • Iskustvo od minimum 2 godine na istim ili sličnim poslovima

Opis posla:

  • Svakodnevni prevoz ljudi i robe na teritoriji Srbije

Vaše biografije sa prijavom pošaljite elektronskim putem ili poštom na: „SUNCE Marinković“ d.o.o., Lepenički bulevar 39, 34000 Kragujevac, sa naznakom „Za konkurs: Vozač" ili na konkurs@suncemarinkovic.com Kompanija SUNCE Marinković poštuje načela ravnopravnosti i jednakih šansi za sve prilikom zapošljavanja.

Rok za slanje prijava je 29.03. 2019.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Radnik na utovaru i slaganju pozicija

Radnik na utovaru i slaganju pozicija​

Vaše biografije sa prijavom pošaljite elektronskim putem ili poštom na: „SUNCE Marinković“ d.o.o., Lepenički bulevar 39, 34000 Kragujevac, sa naznakom „Za konkurs: Radnik na utovaru i slaganju pozicija" ili na konkurs@suncemarinkovic.com Kompanija SUNCE Marinković poštuje načela ravnopravnosti i jednakih šansi za sve prilikom zapošljavanja.

Prijavite se na SUNčani list

Najnovije informacije u Vašem inbox-u!